GALERIA

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystego Absolutorium 2020

Fotorelacja z jubileuszu 50-lecia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystego Absolutorium 2019

W dniach 30.11.-02.12.2018 roku miało miejsce wielkie święto polskiego rolnictwa i polskiej wsi. W Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Narodowa Wystawa Rolnicza zorganizowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

12 kwietnia 2018 roku odbył się finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Dnia 11 kwietnia 2018 roku w auli Audytorium Novum przy ul. Kaliskiego odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu UTP poświęcone nadaniu godności Doktora Honoris Causa panu prof. dr. hab. inż. Stanisławowi Kalembasie.

W dniu 27 stycznia 2018 roku w Audytorium Novum przy ul. Kaliskiego odbyło się Absolutorium studentów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii. Zamieszczamy zdjęcia z tej podniosłej uroczystości. 

Studia podyplomowe "Rośliny lecznicze–pozyskiwanie i zastosowanie w fitoterapii idietetyce" - I zjazd.
Relacja z XIII Rolniczego Festiwalu Nauki Warszawa - Brwinów, 20-21 października 2016 roku
XV Konferencja Sekcji Biologicznej Ochrony Roślin przed Chorobami Polskiego Towarzystwa Fitopatologicznego pt. "Nowe osiągnięcia w biologicznej ochronie roślin przed chorobami", która odbyła się w dniach 20-21 października 2016 r. w Bydgoszczy.

Relacja z obchodów Jubileuszu 45-lecia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii UTP (27 września 2014 roku)