Ważny komunikat dla kandydatów na studia wyższe w UTP

Informujemy, że planowany termin rozpoczęcia rejestracji internetowej na studia wyższe w UTP na rok akademicki 2020/2021 planowany jest na 8 czerwca 2020 r.

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w Polsce COVID – 19, a także przesunięciem terminów tegorocznych egzaminów maturalnych informujemy, że szczegółowy terminarz rekrutacji na studia wyższe w UTP na rok akademicki 2020/2021 zostanie podany w terminie późniejszym i będzie dostosowany do nowego harmonogramu egzaminów maturalnych, tak aby umożliwić tegorocznym maturzystom rekrutację na wybrany kierunek studiów.
Prosimy o śledzenie strony internetowej UTP i informacji umieszczanych w mediach społecznościowych UTP.

Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich

dr inż. Marcin Drechny, profesor uczelni

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 52 374 94 11 (pn. – pt. 8.00 – 13.00)